Сміх — найкращі ліки
Секрети

Сміх — найкращі ліки

Share Button

Як саме сміх впливає на нас?

Сміх знижує кров’яний тиск та рівень холестерину, покращує роботу імунної системи, зменшує фізичну напругу та полегшує емоційний стрес.

Чужий сміх більш заразний, ніж грип чи застуда. Причому вражає він миттєво.

Звичайна дитина сміється більш ніж 200 разів на день, в той час, як дорослий сміється лише 20 разів на день, – стверджує спеціаліст зі сміху – (є й такі) – Michele B. Granberg.

Чому сміх – найкраща медицина?

  • Сміх — безкоштовний! Ви можете зовсім безкоштовно посміятись від душі над вдалим жартом.
  • Сміх спалює калорії. Maciej Buchowski, дослідник Vanderbilt University, провів невелике дослідження, в якому заміряв кількість витрачених калорій під час сміху. Результати свідчать, що 10-15 хвилин сміху дозволяють спалити 50 калорій. І хоча результати виглядають обнадійливо, не варто налягати на тістечка та котлети. 1 шматочок шоколаду дає, приблизно, 50 калорій зі швидкістю спалювання 50 тих же калорій на годину! Тож, з’ївши плитку чорного шоколаду, яка дасть Вам, приблизно 550 калорій, Вам доведеться просміятись десь з 9 годин!
  • Сміх розслабляє все тіло. Добре посміявшись, ми знімаємо з себе фізичну напругу та стрес. Протягом, близько 45, хвилин Ваші м’язи будуть лишатися розслабленими.
  • Сміх — покращує роботу імунної системи. Сміх знижує рівень гормонів стресу та підвищує кількість імунних клітин.
  • Поза всяким сумнівом, сміх робить Вас щасливішими. Під час сміху вивільнюються ендорфіни – гормони щастя. Це речовина, що позитивно впливає на емоційний стан. Ендорфіни сприяють загальному позитивному емоційному станові та, навіть, можуть зменшити біль.
  • Сміх сприяє здоровій роботі серця. Сміх покращує кровообіг, що допомагає уникнути кардіоваскулярних захворювань.
  • Сміх допомагає полегшити біль. Коли ми сміємося, то фокусуємось на іншому. Ми є тут і зараз.
  • Сміх не містить нічого такого, чого б варто було уникати! Без цукру, без підступних вуглеводів, вільний від глютену, ГМО та хімічних добавок!
  • Сміх олужнює наш організм. Стрес призводить до утворення токсичності у нашій травній системі та тканинах,які наш організм виводить за допомогою лугів. То ж, підтримуючи свій настрій за допомогою сміху, Ви заощаджуєте життєво необхідні луги.
  • Жодних побічних ефектів! Сміх має вражальну силу над нашим настроєм і є найкращої альтернативою лікам.

Коли ми сміємося, ми знову відчуваємо насолоду від життя і це відчуття, саме по собі, має лікувальну силу.

Забув додати, що на додачу, щоб бути здоровими, до регулярного сміху, Вам потрібно мислити позитивними категоріями, вживати корисну їжу, спати вдосталь, регулярно виконувати фізичні вправи та глибоко дихати.

Тож чи достатньо Ви смієтесь, щоб бути здоровим?

“…Сміх – поза часом. Уява не має віку. А мрії вічні!”

Джерело: realfoodforlife.com

Коментарі