Секрет ідеальної ваги
Секрети

Секрет ідеальної ваги

Share Button

Днями гортала сторінки книги “Секрет”, що її написала австралійська Ронда Берн. Фільм з однойменною назвою підкорив серця мільйонів на нашій планеті. І дійсно, він оповідає про неймовірну силу думки, якою володіє кожна людина. Та все ж таки, деякі моменти не були згадані у фільмі, які варто було б висвітлити сучасним жінкам. А саме – ідеальна вага, яку зараз так розкручують медіа. Читайте та використовуйте. Це дійсно працює, бо перевіряла на собі.

Що наверху, те й внизу.
Що всередині, те й назовні.

Давайте розглянемо, як можуть використовувати процес творіння люди, що почувають себе товстими та бажають позбавитись зайвої ваги.

Перше, що потрібно знати: якщо Ви концентруєтесь на схудненні, Ви притягуєте до себе необхідність худнути постійно. Викиньте з голови «необхідно схуднути»! Дієти не працюють саме через це: якщо Ви наполегливо думаєте про втрату ваги, то Ви притягуєте до себе необхідність підтримувати цей процес постійно, вічно.

По-друге, потрібно усвідомити, що свою надмірну вагу створили Ви самі постійними думками про неї. Іншими словами: якщо людина страждає від зайвої ваги, значить, у неї є «товсті думки», свідомі чи ні. Людина ж зі «стрункими думками» не може мати зайвої ваги, бо це суперечитиме закону притягання.

Можливо, Вам сказали, що у вас уповільнений обмін речовин, проблеми зі щитоподібною залозою, що розміри Вашого тіла обумовлені спадковістю,- але все це лише маскування «товстих думок». Якщо Ви повірите, що будь-яка з вищезазначених причин відноситься до Вас,- це обов’язково прийде до Вашого життя. Таким чином, Ви притягнете зайву вагу.

Після народження двох доньок я сама набрала багато зайвих кілограмів. І я точно знаю зараз, звідки це почалось. Я не раз чула та й читала, що скинути вагу після пологів досить важко, а після других пологів, – майже неможливо. Отже, я притягувала до себе зайву вагу подібними «товстими думками», а нові кілограми стали моєю реальністю. Я дійсно розплилася. І чим більше я про це думала, тим більше набирала. При маленькому зрості я важила цілих 80 кг, і все це через «товсті думки».

Одне, з найрозповсюдженіших вірувань, якого дотримувалась і я, – те, що вагу набирають від їжі. Тільки Ваша думка, що вага залежить від їжі, примушує Вас її набирати. Пам’ятайте: думки – першопричина всього, а все інше – лише результат цих думок. Думайте лише про свою бездоганність, а результатом стане оптимальна вага.

Залиште всі думки про обмеження. Їжа не сприятиме набору ваги до тих пір, поки Ви не почнете так думати.

Визначення ідеальної ваги просте: це вага, при якій Ви чудово себе почуваєте. Жодна інша думка, крім Вашої, не має жодного значення. Отже, та вага, при якій Ви чудово себе почуваєте, – ваша ідеальна.

У кожного з нас є знайомий або знайома, які їдять багато, але завжди залишаються стрункими та підтягнутими. Часто, такі люди з гідністю заявляють: «Я їм, що захочу, а моя вага залишається в нормі». А джин Всесвіту їм відповідає: «Ваше бажання – закон для мене!».

Щоб притягти оптимальну вагу, використовуйте 3 прості кроки процесу творення:

Перший крок: Прохання

З’ясуйте для себе, яку вагу Ви б хотіли мати в ідеалі. Подумки уявіть, як Ви будете виглядати у своїй оптимальній вазі. Якщо маєте такі фотографії, дістаньте їх та частіше роздивляйтесь. Якщо ж немає своїх фотокарток, – знайдіть зображення тіла, яке б Вам хотілося мати та дивіться на нього.

Другий крок: Повірте

А тепер необхідно повірити в те, що Ви обов’язково отримаєте своє, що бажана вага вже є у Вас. Поводьте себе так, начебто Ви вже досягли своєї оптимальної ваги.

Запишіть свою ідеальну вагу на листочку паперу та наклейте його на ваги, а краще, й зовсім не ставайте на них. Нехай Ваші думки, слова та дії не суперечать тому, що Ви попросили. Не купуйте одяг вашого теперішнього розміру. Всю силу розуму сконцентруйте на новій одежі, яку Ви бажаєте придбати.

Притягування ідеальної ваги – те саме, що й замовлення за каталогом Всесвіту. Ви передивляєтесь каталог, обираєте вагу, що найбільше Вам до вподоби, відправляєте замовлення, а потім Вам її доставляють. Свідомо відшукуйте людей, що на Вашу думку мають ідеальні тіла, захоплюйтесь ними. Шукайте їх та пам’ятайте: коли Ви відчуваєте захоплення, дивлячись на ідеальні тіла, Ви притягуєте цю бездоганність й до себе.

Коли ж Ви зустрічаєте людей із зайвою вагою, намагайтесь не акцентувати своєї уваги на них, а негайно переключайте свій розум на образ Вашого ідеального тіла та намагайтесь краще його відчути.

Третій крок: Прийміть

Ваше основне завдання – перебувати в чудовому настрої. Вам необхідно навчитись собі подобатись. Вам треба навчитись отримувати задоволення від власного тіла, яким би воно не було в даний момент. Це важливо! Тому що Ви не зможете притягти до себе бажану ідеальну вагу, думаючи погано про своє тіло, або про себе.

Негативне відношення до власного тіла – надзвичайно могутнє відчуття. Воно буде притягувати до Вас багато негативних емоцій, особливо з цього приводу. Якщо Ви постійно критикуєте своє тіло та знаходите в ньому лише недоліки,- Ви ніколи не зможете його змінити на краще, але дуже легко притягнете ще більше зайвої ваги.

Захоплюйтесь, вихваляйте та благословляйте кожен квадратний сантиметр свого чудового тіла, думайте лише про його бездоганність. Коли ж Ваші думки сконцентровані лише на тілесній бездоганності та насолоджуєтесь своїм тілом, Ви налаштовуєтесь на частоту оптимальної ваги та притягуєте до себе саму бездоганність.

Уоллз Уоттлз в одній із своїх книг дає прекрасну пораду з приводу їжі. Він рекомендує під час їжі повністю концентрувати увагу на процесі пережовування їжі. Думайте лише про даний момент, фокусуйтесь на тому, що Ви їсте, і не дозволяйте розуму відволікатися ні на що інше. Будьте присутнім у своєму тілі зараз, в цей самий момент, насолоджуйтесь відчуттями пережовування та ковтання їжі.

Спробуйте так зробити і наступного разу. Коли Ви повністю перебуваєте у своєму тілі під час вживання їжі, Ви відчуватимете аромат їжі. Коли ж Ви дозволяєте своєму розуму відволікатися, цей аромат практично зникає. Я переконана: якщо ми навчимося концентруватися на теперішньому моменті та отримувати задоволення від самого процесу, їжа буде засвоюватись ідеально, – а наші тіла стануть бездоганними.

Історія моєї власної зайвої ваги закінчилась тим, що зараз я постійно важу 52 кг та можу їсти все, що захочу.

Так що, концентруйтесь лише на ідеальній вазі!

Джерело: Офіційний сайт фільму “Секрет”

Коментарі