Ромашка - найкращі натуральні ліки при болях в животі
Секрети

Ромашка – найкращі натуральні ліки при болях в животі

Share Button

Ромашка є незамінною складовою будь-якої зеленої аптечки в пересічній українській родині. Рослина, яка широко відома своїми протизапальними властивостями є надзвичайно дієвими ліками при болях в животі та розладах роботи шлунку.

Ромашка – одна з найбільш вживаних лікарських рослин в світі. Станом на 1986 рік вона стала офіційною лікарською рослиною в 26 країнах. Ще відомий давньогрецькій лікар Гіппократ використовував зілля ромашки для лікування болів в животі. Також писав про її лікувальні властивості відомий перський вчений-філософ Авіценна.

Як ромашка лікує болі в животі?

Лікувальний секрет ромашки знаходиться в ефірній олії, яку отримують із квітів рослини. Цвіт ромашки:

  • послаблює м’язові спазми
  • має болевтамувальну дію
  • лікує запалення слизової оболонки.

Це робить його помічним засобом при лікуванні розладів шлунку, гастритів та менструальних болів.

На додачу, ромашка сприяє кращому травленню та покращує апетит. Це відбувається завдяки великому вмісту активних компонентів. Також вона має антибактеріальну дію та бореться з рядом поширених інфекцій.

Бізаболол

Бізаболол – першокласний протизапальний компонент із послаблювальною дією на гладку м’язову тканину шлунково-кишкового тракту. При неодноразових дослідах хворих на гастрит та запалення слизової оболонки, ромашка демонструвала швидкодійну та довготривалу протизапальну дію.

При використанні ромашки в лікувальних цілях потрібно отримати якомога більше ефірної олії, а саме хамазулену, який і є її найціннішою лікувальною складовою.

Приготування:

Зважайте, що багато корисних складових ромашкового чаю втрачаються з паром при його заварюванні. Навіть найміцніший чай може містити невелику кількість ромашкової ефірної олії. Щоб запобігти цьому, заварюйте зілля в щільно закритій посудині. Для посилення ефекту можна з’їсти декілька квіток із щойно завареного чаю.

Коментарі