Краса без макіяжу
Секрети

Краса без макіяжу

Share Button

Багато жінок впевнені, що ключ до краси лежить на дні наших косметичок. І в них є вагома причина так вважати. Нас судять за нашу зовнішність оточуючі. Засоби масової інформації підтримують такі оцінки та ще й сприяють більшому їх розповсюдженню як серед жінок, так і серед чоловіків. Модна індустрія, Голлівуд сприяють тому, що багато жінок відчувають себе неповноцінними в порівнянні з відфотошопеними актрисами-красунями.

Величезна косметична та медична індустрія безсовісно рекламують ефекти «до» та «після». Але правда полягає в тому, що жіноча краса не залежить від ваги тонального крему чи пудри на обличчі. Не знайдете її Ви й у губній помаді, туші чи рум’янах. Краса йде зсередини.

Пристрасть

Жінки без пристрастей – не цікаві. У наш час рівності та емансипації, досить складно зупинитись і пригадати. до чого лежить серце, від чого жінка отримує справжнє задоволення, де прихована її пристрасть. Жінка ж, яка приділяє час тому, що їй дійсно подобається,- щоб це не було,- розуміє, що життя є занадто коротким, щоб марно розтрачувати його. Жінкою, яка насолоджується тим, що пропонує життя, захоплюються не лише її партнер, а й друзі, знайомі, колеги по роботі.

Розум

В сучасному суспільстві побутує думка, що красиві жінки не можуть бути розумними, і навпаки: сірі миші компенсують зовнішність розумом. Цей сценарій приречений з самого початку. Насправді ж, жінка, що не розвиває розум схожа на письменницю, що не читає книжки. Своїми діями людина говорить: “Світ має підлаштовуватися під мене, а не я під світ!” Але життя не таке. Світ не прогинається. Розвиток же своїх здібностей та якостей не лише приваблює людей до жінки, він є основою нашого життя. Розум та інтелект проявляються в очах та погляді. Придивіться!

Гнучкість

Випливає з попередньої якості внутрішньої краси. Жінка має бути подібна до дерева. Мати мудрість, коли прогнутись, а коли й похилитись під дією обставин. Іншими словами: треба знати та відчувати, коли говорити «так» та «ні». Не може бути красивою жінка, яка з усіма та всім погоджується – вона не має власної думки. Неприваблива й особа, що постійно заперечує та сперечається,- бо любить лише себе.

Впевненість

Я б сказала, що сучасна індустрія моди та краси пропонує жінкам самовихваляння. Макіяж, стиль та одяг показують лише зовнішні принади. Жінка, що притягує погляди екстравагантним одягом – це не впевнена в собі особа. Просто таким людям необхідні підтвердження ззовні, що вони красиві, бо самі цього не відчувають.

Впевнена у собі жінка і без макіяжу, і без стильного одягу випромінює красу. Бо вона знає, що чудово виглядає, бо вона горда бути такою, якою є, розмовляти так, як вміє, діяти так, як вважає за потрібне. Їй не потрібні комплементи від інших: вона сама собі робить комплементи. В межах розумного, звичайно.

Життєрадісність

Ніхто не любить нудьгувати. Це не говорить про те, що треба натягти постійну посмішку на обличчя та скакати без причини. Ні! Жінка, як і всі інші, має негаразди та розчарування на шляху. Інша справа,- як вона з ними справляється. Відчуття подяки та пригоди приваблює людей більше, ніж песимізм та байдужість.

Розслабтесь, зробіть те, що ніколи не робили, але завжди хотілося. Від цього Ваші очі заблищать сяйвом, що приваблює в життя ще більше радощів, посмішок та пригод. Якщо жінці не весело з самою собою, то якому чоловіку буде весело з нею?

Повірте мені, ніякий макіяж та модна стильна одежа не подарує жінці того, що вона сама здатна подарувати собі. Краса – внутрішній стан. Макіяж, одяг та коштовності – можуть лише доповнити її. Та самий кращий прояв краси будь-якої жінки – це її посмішка. Заміняє діаманти та дорогі камінці. Дорогі жінки, давайте посміхатись та дарувати свою красу у наших діях!

Коментарі