Кокосова олія
Секрети

Кокосова олія захищає зуби краще, ніж фторидні пасти

Share Button

Дослідники Технологічного Інституту з Атлона, що в Ірландії, виявили, що кокосова олія захищає зуби краще, ніж токсичні фторидні пасти, ефективно пригнічує ріст шкідливих бактерій, які викликають карієс та інфекції ротової порожнини без будь-яких побічних ефектів.

Команда дослідників додавала різні ферменти в кокосову та інші рослинні олії, імітуючи, як ці масла обробляються організмом в процесі травлення. Потім вони застосували травну форму кожної олії на штамах кількох бактерій, в тому числі зі стрептококами, кислими бактеріями, що часто зустрічаються всередині ротової порожнини.

Антибактеріальні та антидріжджові властивості

Виступаючи на конференції Товариства загальної мікробіології, ірландські дослідники повідомили, що кокосова олія ще й чудово лікує молочницю, викорінюючи її першопричину – дріжджоподібні гриби Candida albicans у флорі кишечника.

Результати свідчать, що лише кокосова олія показала антибактеріальні та антидріжджові властивості при впливові різних бактеріальних штамів. Кокосова олія подолала всі види бактеріальних штамів без жодних негативних побічних ефектів чи сприяння вироблення стійкості до неї, як це роблять антибіотики.

60% – 90% дітей в країнах, що розвиваються, страждають на різноманітні прояви руйнування зубів.

Фторид натрію (NaF), тип фториду, який вперше був використаний нацистами проти євреїв у концтаборах під час Другої Світової Війни. Цей промисловий побічний продукт додавали до води, щоб євреї слабшали й не бунтували. Проте сьогоденна їжа та вода містять деякі з тих самих інгредієнтів, і навмисне приносять шкоду здоров’ю людей у короткостроковій чи довгостроковій перспективі.

«Включення модифікованої ферментом кокосової олії в продукти гігієни зубів може стати привабливою альтернативою хімічним добавкам, зокрема фториду, який діє у відносно низьких концентраціях», – запевняє доктор Демйєн Брейді (Dr. Damien Brady), провідний дослідник цього Інституту. «Крім того, із виробленням стійкості до антибіотиків, ми звертаємо нашу увагу на нові способи боротьби з мікробною інфекцією».

Доктор Брейді зазначає, що травна система людини природно має антимікробну активність, якщо її живити правильними продуктами та поживними речовинами. Споживання більшої кількості кокосової олії позитивно впливає на імунітет і перешкоджає утворенню хворобливих мікроорганізмів порожнині рота та інших частинах тіла.

Кокосова олія захищає зуби краще, ніж токсичні фторидні пасти

Цікаво відзначити, що експериментально було доведено, що кокосове масло бореться з мікробами в ротовій порожнині та ефективно запобігає карієсу. Фтор, з іншого боку, загальний інгредієнт в зубних пастах, ніколи не показував ознак покращення зубів або ж запобігав їх руйнуванню. Насправді, фтор не лише не проявляє жодних ознак покращення, а й згідно останніх досліджень вчених, є досить небезпечним для здоров’я зубів.

Після попадання в організм, фтористі сполуки порушують структурну цілісність наших нутрощів. Колаген, який з’єднує нашу скелетну систему та м’язи, пошкоджують фториди. Це проявляється в малорухомості та жорсткості суглобів, ниючих кістках. Цей же механізм призводить до появи плям на зубах – флюорозу.

Висока токсичність по відношенню до навколишнього середовища

Багато промислових підприємств в Китаї експортують фторид натрію для того, щоб позбутися від нього, через його високу токсичність по відношенню до навколишнього середовища.

Вживання кокосового масла всередину перетворює його на потужну машину-винищувач мікробів. Кокосова олія також сприяє поліпшенню гігієни порожнини рота за допомогою ферментативної активності та її змішування зі слиною.

З іншого боку, вона не лише захищає Ваші зуби від бактеріальної гнилі, а й покращує травлення та обмін речовин, зміцнює здоров’я серця, підвищує імунітет та надає більше енергії. Отже, можна з упевненістю сказати, що кокосова олія захищає зуби набагато краще за токсичні фторидні пасти, які нам продають з прилавків магазинів.

Джерела: bbc.com | science.naturalnews.com

Коментарі