Часник з медом
Секрети

Часник з медом – потужне поєднання для Вашого здоров’я

Share Button

В наші часи, як ніколи раніше, людський організм потребує захисту від агресивного довкілля. Варто додати, нами ж і створеного агресивного довкілля. Тож, важливо знати, як правильно захистити наш організм. Регулярні відвідини лікаря з метою ранньої діагностики недуги може бути однією з опцій.

Щоправда, в нашій країні ситуація з лікарями зокрема та медициною взагалі виглядає ще більш критичною, ніж з навколишнім середовищем. Тож, на мою думку краще обійтися, по можливості, без них взагалі. Особливо, якщо потрібні інгредієнти майже завжди знаходяться під рукою і знайти їх можна на кухні.

Мед із часником

Мед із часником – найздоровіші та найдоступніші інгредієнти, які можуть виступити потужною альтернативою багатьом лікам і благодійно впливати на нашу імунну систему. Також, часник з медом є природним антиоксидантом: тобто діє засіб проти старіння.

Пошаткуйте одну часничину, звісно ж, попередньо очищену від лушпиння, та потовчіть в ступці, аж поки це все стане однорідним. Якщо Ви вирішити скористуватись часникодавкой, – слідкуйте, щоб подавлений часник був однорідним.

Розмішайте потовчений часник з медом та наповніть сумішшю завчасно підготовлені чисті банки. Ця суміш містить такі вітаміни як нікотинова кислота, рибофлавін, B6, амінокислоти та різні мінерали: мідь, кальцій, залізо, магній, хлорид натрію та цинк. Вживайте по пів чайної ложки на день, щоб покращити імунітет, лікувати застуду, кашель та грип.

Користь від часнику для нашого здоров’я

Поза всяким сумнівом, часник – один із самих корисних для здоров’я продуктів у природі, відомих людству. Складові від травлення часнику проникають в червоні кров’яні клітини та перетворюються у сірководень (H2S). Це спричиняє розслаблення кров’яних судин та покращення протікання крові по судинах. Цим самим, часник зменшує ризик серцевих захворювань.

Також, часник є потужнім натуральним антибіотиком, але на відміну від інших, штучно створених, цей – не вбиває корисні бактерії.

Користь меду для нашого здоров’я

Не дивно, що мед величають їжею богів та людей. Він не тільки смакує добре; він – неймовірно корисний для нашого здоров’я. Так само, як і часник, мед сторіччями використовували для лікування та профілактики різноманітних хвороб. Він містить нікотинову кислоту, рибофлавін, B6, деякі амінокислоти та такі мінерали як мідь, кальцій, залізо, магній, хлорид натрію та цинк. В ньому містяться антиоксиданти, що допомагають знешкодити вільні радикали в організмі та посилити Вашу імунну систему.

Також, мед є прекрасним ресурсом вуглеводів, які забезпечують наше тіло силою та енергією. А на додачу, варто згадати про антимікробні властивості, що сприяють омолодженню шкіри.

Часник з медом – потужне поєднання

Знаючи про користь меду та часнику нарізно, уявіть, що може принести Вам їх поєднання. Щоб отримати найбільше користі від подібного поєднання, варто використовувати тільки органічні продукти. Нижче Ви знайдете 2 рецепти надзвичайно корисної суміші.

Часниково-медовий тонік

Вам знадобляться: велика голівка часнику та 225 грам меду. За допомогою ступки чи часникодавки розчавіть часник до однорідного кашоподібного стану. Змішайте його з медом та покладіть суміш в банку. Для покращення імунітету вживайте пів чайної ложки щодня.

Ліки від застуди, грипу та хворого горла

Для цього чудодійного ліку Вам знадобляться натуральний мед та часник. Очистіть зубчики часнику від лушпиння та покладіть його в банку. Потім залийте часник медом та дайте йому постояти декілька днів. При перших ознаках захворювання з’їдайте близько 6 зубчиків часнику на день.
Джерело: curejoy.com

Коментарі