5 ранкових афірмацій для успішного дня
Секрети

5 ранкових афірмацій для успішного дня

Share Button

Ранок – це завжди новий початок. Ранок приходить та приносить із собою надію та можливість все почати знову. Проте, всі ми знаємо і пам’ятаємо, що день може починатися не з найкращих моментів. А якщо щось не саме приємне трапилося просто після того, як Ви ступили на підлогу, то багато чого полетить шкереберть, а день може стати випробовуванням. А якщо ранок вдався, то й день – пісня і казка.

Афірмації або, як їх ще називають твердження, – це один з найпростіших шляхів змінити Ваш день чи, навіть, життя, на краще. Вони допоможуть зробити чудовий день ще кращим і налаштувати на позитивніший лад один з тих днів.

Ми не можемо постійно контролювати наші думки, проте ми можемо контролювати слова, а повторення впливає на підсвідомість. Так ми стаємо господарями ситуації.

– Флоренс Сковель Шинн (Florence Scovel Shinn)

Чому афірмації?

Треба сказати кілька слів про розповсюдження позитивних вібрацій у Всесвіт. Після того, як Ви відпускаєте позитивний намір чи енергію, Ви просто зараз почуваєтеся щасливо й задоволено. А проговорюючи подібні твердження вголос, допомагають мозку усвідомити їх, прийняти з часом та діяти у визначеному напрямку.

Моє життя на 10% залежить від того, що зі мною трапляється, і на 90% від того, як я реагую на ці події.

– Джон Максвел (John Maxwell)

Ось кілька порад, як покращити свій день просто зранку, першою справою. Як змінити те, як Ви почуваєтесь та зробити день приємним досвідом, що змінюватиме хід подій. Пам’ятайте, найдовша подорож починається з першого кроку.

#1: Сьогодні – найкращий день, щоб жити

Кожен день можна назвати потенційно прекрасним та найкращим днем у житті. Так само вірним буде й зазначити, що кожен день може стати й поганим, або ж найгіршим днем. Справа в тому, що є причина, чому особливі дні Вашого життя стають особливими. Просто Ви в ці моменти наповнені щастям. Ви наповнюєтесь просто зрання. Ви починаєте день з позитивним настроєм та намірами. Ви очікуєте тільки доброго. Звісно ж може трапитися й те, що Вам не дуже до вподоби, проте й реагувати на таке будете інакше.

Саме ця афірмація є основою для наступних. Вона – запорука Вашого позитивного ставлення до кожної події, кожної миті життя.

Ви можете казати це своїми словами. Кожного ранку. Як тільки розплющили очі. Торкнулись підлоги. Нагадайте це собі ще 10-12 разів, поки вмиваєтеся, чистите зуби чи виконуєте ранкові вправи.

#2: Сьогодні я буду добрим

Проговорюючи це, Ви повідомляєте Всесвіту, що подасте ще комусь позитивний приклад сьогодні. Ви подаруєте комусь посмішку, надію, добре слово, радість, зменшуючи тим самим їхні страждання. Щастя криється у простоті.

Проговоріть це, коли вмиваєтесь.

#3: Все відбувається вчасно й так, як треба

Життя насправді приносить всілякі негаразди та смуток кожного дня. Багато разів на день. Та не зважайте Ви на них. Якщо спроможні вирішити питання, – робіть це. Якщо ні – довіртеся Всесвіту – відпустіть. Рішення прийде саме, коли Ви перестанете заморочуватися. У вигляді думки. Або людини. Чи, може, сокира впаде з неба, щоб порубати все на маленькі шматочки.

Всесвіт ніколи не дає труднощів, яких людина не здатна подолати. Все відбувається у самий ідеальний момент. Просто Ви про це ще не знаєте.

Ви чистите зуби? Проговоріть це.

#4: Я дію з щирістю та любов’ю

Ви навіть не можете собі уявити, як злість чи ненависть, чи страх, чи жалість до себе руйнують один єдиний день. Якщо зберігати всі ці негативні чи недобрі емоції у своїй голові та своєму серці, – це може зруйнувати Вас у самий неочікуваний момент.

Звичайно ж ми не можемо зупинити щось, що злить нас, проте ми можемо змінити відношення до цього. Спробуйте відчути любов до цього. Ну, ладно, не любов. Розуміння. Чи просто прийміть, що людина може бути такою, якою їй заманеться. Дозвольте їй бути. БУТИ. Вам стане легше. Звільниться простір для рішень. Тільки в любові й злагоді із собою можна побачити рятівний човен.

#5: Я досконалий

Достатньо сказано.

Просто вдумайтесь у сенс. Не намагайтеся стати кимось іншим. Ви вже досконалі. Крапка.

Певні принципи

Всі ці ранкові афірмації та послідовне виконання – дуже важливі через те, що вони дають змогу утримувати позитивний лад в думках. Вам варто підлаштувати її під свою вранішню рутину та слідувати їй хоча б з місяць. Ви побачите реальні зміни.

Ви можете проговорювати ці потужні афірмації вголос. Тільки не розбудіть сусідів, прошу. Повторюйте їх кілька разів. Можна багато. Нехай вони стануть підсвідомими та почнуть правити Вашим життям.

Спостерігайте за тим, як змінюється Ваш день. Порівнюйте.

Давайте починати шлях до щасливих днів. Кожен з нас це може зробити. Ви теж. А про що Ви думаєте зранку?

Джерело: tut.com

Коментарі