Живи взимку з радістю.
Секрети

Як краще проживати зміну сезонів. Перехід на ЗИМУ

Share Button

Вже зима. І цього року вона прийшла до нас доволі очікувано та м’яко. Більшість людей пов’язують холодну пору року не лише зі снігом та Новим роком, а й зі зниженням імунітету, хворобами та епідеміями. І в цій статті ми розповімо Вам про те, як допомогти Вашому імунітету справитися з холодом, як його підсилити та прожити зиму у здоров“ї та спокої.

Зима — пора для відпочинку

Зима — це пора природнього відпочинку. Вся природа засинає та призупиняє своє дихання, набираючись сил для весни та літа. Ночі стають довшими, а дні короткими та, здебільшого, похмурими. Природа сама натякає, що зима — пора відпочинку. І Ви маєте прийняти та зрозуміти той факт, що СОН — це найкращий засіб підвищити імунітет. Тому, саме головне взимку — РАНО ЛЯГАТИ СПАТИ. Найбільш оптимальний час для відходу до сну в цю пору року є 8-9 годин по ночі. А от зранку прокидайтеся власною енергією. Нагадаю Вам, що чим якісніше людина спить взимку — тим краще її імунітет, який і захищає нас з вами від холоду та всіляких недугів.

Зменшіть кількість солі

Друге, не менш важливе правило для коректного переходу в зимову сплячку — це ЗМЕНШИТИ КІЛЬКІСТЬ СОЛІ в своєму раціоні. Чому?, – запитаєте Ви. Давайте розглянемо це питання. По-перше, сіль у великих дозах — це неймовірне навантаження на почки. Давайте більше любити власні внутрішні органи та більше піклуватися про них, адже вони ніколи не відпочивають. По-друге, зима — це сухий сезон. Опалення в приміщеннях, закриті вікна, вологи в повітрі не вистачає. І в організмі теж вона зменшується відповідно. На цьому поприщі у багатьох людей розвиваються респіраторні захворювання носоглотки та дихальних шляхів. А от сіль, як відомо, гарно сушить. І якщо Ви вживатимете звичну для літа кількість солі, то це підсушить організм ще більше: кров стане густішою і ШКТ недоотримає своєї кількості вологи. А це автоматично знижує Ваш імунітет в рази. Тому, намагайтесь не солити страви або робіть це мінімально. Використовуйте спеції для покращення смаку страв, натомість.

Вживайте овочі та фрукти

І як це не дивно звучить, але намагайтеся вживати якомога БІЛЬШЕ ФРУКТІВ ТА ОВОЧІВ взимку. Це Вам надасть такі необхідні в цю пору року вітаміни С та Е. Саме вони допомагають Вашій шкірі — самому великому за площиною органом тіла — справитися з сухістю. Також ці самі вітаміни пришвидшують Ваш метаболізм, який справляється з усім тим внутрішнім сміттям, що його треба вивести назовні. Яблука, цитрусові, овочі чудово підходять і доступні Вам протягом усієї зими.

Пийте достатньо води

Пам’ятайте пити достатньо води. Та є невеличкий нюанс. Варто змінити звичку пити прохолодну воду, до якої Ви звикли влітку. Спробуйте пити теплу, або, навіть, гарячу кип’ячену воду. Чому? А все тому, що всередині Вашого тіла температура значно вища за зовнішню температуру тіла, за 36,6ºС. Тому, якщо Ви вживаєте холодну воду, то тіло витрачає багато енергії на її підігрів. А це теж частина імунітету. Та і зігріваєтеся Ви теплою водою значно швидше.

Це лише декілька порад від китайської цілительки Ніни Лян для кращого проживання зими. В наступній статті ми продовжимо розказувати про те, як краще берегти своє здоров’я в зимовий період.

Джерело: Ніна Лян китайський цілитель Дао

Коментарі