Несподівана користь пива
Харчування

Несподівана користь пива

Share Button

Освіжаюча прохолода пива – це чудове закінчення важкого робочого дня. Варто пам’ятати, що надмірне вживання цього хмільного напою призведе до проблем із серцем, нирками та печінкою.

Та чи спадало Вам на думку, що вживання помірної кількості якісного пива може бути корисним для Вашого здоров’я? Зазвичай, за помірне вживання вважається один 0,33 мл бокал пива для жінок та два таких же для чоловіків.

Пиво виробляється з води, ячменю, хмелю та пивних дріжджів. Цей давній хмільний напій позбавлений не тільки жирів та холестерину, але й багатий такими поживними речовинами як харчові волокна, магній, селен, калій, фосфор, біотин, хром, вітамінами B6, B12 та фолієвою кислотою. Немало досліджень доводять, що пиво може добре впливати на Ваш загальний стан та допоможе подолати деякі недуги.

Нижче Ви знайдете, як саме пиво може бути корисним для Вас.

1. Знижує ризик серцевих захворювань

Згідно з досліджень Гарвардського університету публічного здоров’я, пиво знижує ризик захворіти на серцеві захворювання десь на 20-40%. Дослідження Університету Гарокопіо, що в Афінах, також підтверджують, що помірне вживання пива знижує ризик серцево-судинних захворювань.

Це відбувається завдяки наявності в пиві харчових волокон, які знижують вміст ЛПНЩ в крові (ліпопротеїди низької щільності), які ще іноді називають «поганим» холестерином. Регулярно випиваючи помірну кількість пива, Ви підвищуєте рівень ЛПВЩ (ліпопротеїдів високої щільності), або ж – «доброго» холестерину, що зменшує шанси захворіти на атеросклероз та загущення крові, які є двома основними причинами серцевих нападів.

Також в пиві міститься антиоксидант поліфенол, який є корисним для серця.

2. Зменшує камені в нирках

Пиво знижує ризик утворення каменів у нирках. Дослідження, які проводились у Фінляндії, доводять, що помірковане вживання пива може знизити ризик утворення каменів у нирках до 40%.

Високий вміст води в пиві – близько 93% – допомагає правильній роботі нирок та виводить з них небезпечні токсини.
Сечогінний ефект пива, до речі, не призведе до зневоднення організму, яке є одною з основних причин появи каменів.

Згідно досліджень Академії харчування та дієти, хміль допомагає зменшити втрату кальцію нашими кістками, що попереджує накопичення кальцію в нирках, а це, в свою чергу, веде до утворення каменів.

3. Покращує мозкову діяльність

Дослідження проведені медичним Університетом Раш в Чикаго доводять, що пиво знижує ризик виникнення вікових проблем з пам’яттю на 23%.

Помірне споживання пива зменшує шанси захворіти на хворобу Альцгеймера, тому що пиво викликає ріст нових мозкових клітин. До того ж, пиво дозволяє мозку набути більш гнучкого стану уваги. А це сприяє покращенню пам’яті, концентрації та розумових здібностей.

4. Захищає від паралічу

Декілька досліджень, що було проведено Американською асоціацією з інсультів доводять, що ті, хто випиває помірну кількість пива знижує шанси отримати параліч на 50%. Це, погодьтесь, не так вже й мало.

Згідно з досліджень Гарвардської школи громадського здоров’я, вживанням помірної кількості пива Ви запобігаєте згущенню крові та сприяєте її вільному протіканню до серця, шиї та мозку.

Блокування вільного протікання крові може спричинити ішемічний інсульт, який стається у випадку блокування артерій в мозку. Тож, споживаючи пиво, звісно ж, у помірній кількості, Ви робите артерії більш пластичними, що, відповідно, покращує протікання крові по судинах.

5. Робить кістки міцнішими

Пиво має високий рівень кремнію – елемент, який робить Ваші кістки міцнішими. Кремній відомий тим, що підвищує щільність кісткових тканин та робить їх більш гнучкими.

Згідно з досліджень 2009 року, проведених Університетом Тафтса штату Массачусетс, США, люди похилого віку, які мали звичку випивати трішки пива, мали кращу щільність кісткових тканин. Варто пам’ятати, що пиво у великій кількості, навпаки, зробить Ваші кістки слабкішими та підвищить ризик перелому кісток.

6. Запобігає раку простати

Помірне вживання пива також допомагає запобігти раку простати! Пиво містить ксантогумол – потужний антиоксидант, відомий своїми антираковим властивостями. Він відомий тим, що блокує хімічні реакції, які призводять до розвитку раку простати в чоловіків. Також цей хімічний елемент запобігає раку грудей у жінок.

7. Знижує ризик діабету

Багато досліджень підтверджують, що помірне вживання пива знижує ризик захворіти на діабет. Алкоголь, який міститься в пиві, допомагає підвищити чутливість до інсуліну, що є профілактикою цієї хвороби нашого століття.

Згідно з досліджень 2011 року, проведених Гарвардським університетом, що охопили близько 38,000 чоловіків середнього віку, ті, хто випивав одне чи два бокали пива на день, зменшували на 25% свої шанси захворіти на цукровий діабет 2-го типу.

В будь-якому випадку, якщо Ви хворієте на діабет, потрібно вибирати пиво з низьким вмістом вуглеводів. Пиво також багате на харчові волокна, тож може стати важливим складником дієти людей, що страждають на цукровий діабет.

8. Знижує ризик захворіти на Альцгеймера

Дослідники з Чиказької медичної школи Скітч порівнюючи декілька досліджень дійшли висновку, що ті, хто випивали помірну кількість пива, зменшували шанси захворіти на різні форми слабоумства та когнітивні порушення. Таку властивість пива спричиняє кремній, який допомагає захистити мозок від згубного впливу алюмінію.

Високий вміст алюмінію в організмі – одна з можливих причини розвитку хвороби Альцгеймера. Це, в будь-якому випадку, не означає, що ті хто не п’ють пива мають негайно бігти за ним, щоб боротися з хворобою Альцгеймера.

9. Зволожує шкіру

Пиво добре впливає на шкіру тому, що містить вітаміни та пивні дріжджі. Також воно зволожує шкіру зсередини та допомагає підтримувати природній pH баланс.

Відомо, що давні єгиптяни приймали пивні ванни для відновлення вологи в шкірі, попеченій під безжальним африканським сонцем в пустелі. Також, високий вміст води в пиві допомагає вимивати токсини з Вашої шкіри та надає їй натурального блиску.

Ви зможете насолодитись такою ванною додавши всього пів літра пива в ванну з теплою водою. Полежіть у ванні протягом 15-20 хвилин. Як вже згадувалось, це не тільки відновить вологу в Вашій шкірі, але й допоможе вимити з неї шкідливі токсини.

10. Кондиціонер для волосся

Пивні дріжджі, що такі багаті на вітаміни групи B, роблять з пива чудовий кондиціонер для волосся. Не забудьте добряче промити ваше волосся після використання такого кондиціонеру, якщо не бажаєте аромату пива. Пивний кондиціонер зробить волосся надзвичайно м’яким та надасть йому природного блиску.

Пиво, також, – дієвий засіб проти лупи. Промивайте волосся пивом двічі чи тричі на тиждень і Ваші проблеми з лупою залишаться в минулому.

Тож, наступного разу, як влаштуєте вечірку з друзями – обирайте пиво. Тільки пийте його помірковано, щоб насолодитись не тільки хмільним смаком, але й користю від нього.

Важливо: Вагітні жінки, а також ті, що годують груддю, ні в якому разі не повинні вживати пиво.

Джерело: top10homeremedies.com

Коментарі