Тренувальні звички, які Вам варто змінити
Фітнес

Тренувальні звички, які Вам варто змінити

Share Button

Звісно ж є шанси, що Ви зовсім не маєте шкідливих звичок, але ймовірніше, щонайменше декілька у Вас є.

Не варто хвилюватись з цього приводу. Навіть самі закорінені шкідливі звички при бажанні та цілеспрямованості Ви зможете легко змінити. Знизу Ви знайдете 6 тренувальних шкідливих звичок, які Вам варто змінити.

Зміни не тільки допоможуть Вам швидше скинути зайві кілограми, якщо Ви ходите в тренувальний зал саме з цієї причини, але й зроблять Ваші тренування більш продуктивними та насиченими.

Робота протягом довгого часу на одному тренажері в середньому темпі

Якщо Ви прийшли в зал попрацювати – робіть це. Роблячи вправи в середньому темпі протягом тривалого часу, постійно поглядаючи на годинник, Ви просто марнуєте час.

Замініть тренування протягом години в легкому темпі вдвічі коротшим, проте більш інтенсивнішим. Випробуйте себе в 30 хвилинному інтенсивному тренуванні без зупинок. Дозвольте собі невеличкі 15- 30-секундні перерви, проте постійно змінюйте вправи для різних груп м’язів.

Пам’ятайте, що краще дати 100% за 30 хвилин, ніж 75% протягом одної години. Це звісно за умови, що Ви прийшли отримати результат, а не просто провести час в тренажерному залі з друзями.

Припиніть милуватися собою

Дівчатам. Переважно. Звісно ж тим, які приходять в зал тренуватись, а не з будь-яких інших причин.

Я думаю, Ви знайомі з певною категорією відвідувачів тренажерки, які більшість часу проводять перед дзеркалом, поправляючи зачіску. Приходьте до залу з чітким розпорядком заняття, прописаним по хвилинах.

Це означає, що досить безцільно блукати залом. Припиніть теревенити з друзями чи подругами між підходами. Лишіть свій телефон. Приходьте з підготовленим планом дій, з відведеним часом, щоб попити водички включно.

Пам’ятайте, що правильне планування – це запорука успіху. Цінуйте свій час. Не відступайте від свого розпорядку.

Забагато кардіо та замало силових вправ

Всі знають, що кардіо вправи спалюють більше калорій. Це майже правда.

Поза всяким сумнівом, година проведена на біговій доріжці, дасть Вам жаданий результат в 400 спалених калорій чи десь близько того. Проте, силове тренування, а ще краще – змішане, дасть Вам той же результат, за коротший проміжок часу. А на додачу – збільшить масу м’язів.

Розвинена м’язова система означає не тільки кращий загальний стан Вашого здоров’я, але й більше працюючих м’язів, а й відповідно більше спалених калорій протягом дня.

Не тамуйте спрагу спортивними напоями

Спортивні напої хоча й збадьорюють, проте переповнені цукру, а отже й калорій. То ж, під час тренування пити варто лише воду.

Якщо у Вас бракує сил на повноцінне тренування – заправлятись спортивними напоями краще перед початком. Здоровий перекус за 45 хвилин до тренування дасть Вам набагато кращий результат за будь-який спортивний напій для “чемпіонів”.

Пам’ятайте, що здоровий перекус, означає корисний для здоров’я, а не здоровий за розмірами.

Постійне виконання однієї і тої ж самої вправи

М’язи теж мають пам’ять. Тому коли Ви робите одну й ту саму вправу постійно, Ваше тіло звикає до неї, а її виконання набагато спрощується.

Дуже швидко м’язи запам’ятовують рухи, які Ви повторюєте знову і знову, і починають заощаджувати енергію, знижуючи результати. Хоча, якщо Ви бодібілдер – готуйтесь до постійних нудних повторювань.

Щоб уникнути цього, постійно чергуйте вправи. Цим Ви не тільки змусите організм працювати важче, але й зробите заняття цікавішими.

Відвідини тренажерного залу наодинці

З одного боку це не така вже й погана звичка. Ніхто Вас не відволікає. Є тільки Ви, Ваші вправи і, скоріш за все, Ваша улюблена музика.

Проте, враховуючи, що людина істота соціальна, більшість працює важче в присутності інших, ніж наодинці. До того, Вам може знадобитися допомога та підстраховування.

Поза тим, не варто зневажати змагальні мотиви. Адже, якщо Ваш товариш зробив 50 підходів, ну як не зробити 51!? Правда ж?
Джерело: workouttips.net

Коментарі