Тренуємо витривалість
Фітнес

Тренуємо витривалість

Share Button

Я думаю, не помилюсь, коли скажу, що кожен з нас хоче бути витривалим. Всім хотілось би робити більше, а втомлюватись менше. Як цього добитись? Дуже просто, треба стати більш витривалим. Як це зробити?Доведеться тренуватись,причому в поті чола. Хоча це й не було великою таємницею. Головне ж питання стоїть в тому, як це зробити і на що звернути увагу.

Ставимо цілі

Перш за все, перед початком тренувань, важливо ставити правильні цілі.Тож, перед їхнім початком складіть план. Запишіть, які вправи Ви будете виконувати, кількість повторів, як довго відпочиваєте між вправами. Занотовуйте свої результати та слідкуйте за поступом. Це дозволить Вам, в кінці кінців, підібрати ті вправи, які найкраще підходять саме для Вас та Вашого тіла, досягти найкращих результатів.

Тож на що ще варто звернути увагу?

  1. Працюючи над своєю витривалістю, не забувайте пити багато води. Це важливо! Пийте багато до, після та під час тренування. Інакше Ваші м’язи, будуть переслідувати спазми. Зверніть увагу на своє харчування. Воно має бути багате на білок, а також включати багато садовини та городини. Не забувайте про вуглеводи. Їжа, багата на них, дозволить поповнити запаси глікогену в м’язах та поповнить Ваші запаси енергії.
  2. Перед початком тренування треба добре розігрітися. Не лінуйтесь. Простої пробіжки, в даному випадку, буде недостатньо. Якщо працюєте над витривалістю, важливість розминки зростає, адже Вам доведеться виконувати як аеробні, так і анаеробні вправи. Це має бути динамічна розминка з розтяжками, присіданнями, випадами та підплигуванням.
  3. Працюючи з вагою, варто збільшити кількість повторів. Вагу ж, що Ви, зазвичай, піднімаєте,зменшуєте приблизно вдвічі. При цьому важливо скоротити відпочинок між вправами.
  4. Щоб розвинути витривалість, не перетреновуйтеся. Дайте час відновитись своїм м’язам. Чергуйте насиченні заняття з розвантажувальними днями. Під час одного заняття – чергуйте силові вправи з кардіо. Також дбайте про відпочинок після занять та намагайтесь спати по 8 годин на день. Це дозволить Вашим м’язам відновитись і зробить Ваші тренування більш ефективними.

Витривалість – досить важлива якість сучасної людини. Це якість, що допоможе Вам виконувати певний вид діяльності протягом тривалого періоду часу. А це – вже щось! Тож вдаримо витривалістю по витривалості.

Коментарі