Що робити коли затекла шия
Фітнес

Що робити коли затекла шия

Share Button

Сьома ранку. Будильник дзвенить, Ви швидко встаєте, різкий поворот голови, хрусь… пекучий біль скував шию – несила поворухнуться. Це судоми м’язів шиї. Відчуття дуже неприємне.

М’язи задеревеніли, кожен рух супроводжується болем в зсудомлених м’язах. Особливо болісно це відчувається, коли судоми хапають м’язи шиї чи плечей. Тоді простий поворот голови викликає у Вас повний спектр больових відчуттів.

Лікувальний масаж був би прекрасним виходом із такої неприємної ситуації. Проте, не завжди так легко знайти масажний салон по дорозі на роботу. Тим більше, що заїхавши на масаж, Ви ризикуєте запізнитись на роботу.

Проте не все так погано. Є рішення. Доктор фізичної терапії Allyn Kakuk з Mayo Clinic показує простий комплекс, який допоможе розслабити зсудомлені м’язи шиї. Нижче як:

  1. Знайдіть хворе місце. Якщо біль з правого боку – використовуйте праву руку, якщо з лівого – ліву.
  2. Сильно натисніть на зсудомлені м’язи. Ви відчуєте біль, проте будьте обережними, щоб він не став нестерпним. Якщо Ви не можете дотягнутися до хворого місця рукою, використайте, наприклад, тенісний м’ячик – просто притисніть його хворим м’язом до стіни.
  3. Повільно поверніть голову в протилежному від судоми напрямку та спробуйте потягнути м’язи по діагоналі, так, начебто Ви зібрались дотягнуться підборіддям до паху.
  4. Повторіть кроки з 1 по 3 20 разів підряд. Після цього м’яко потягніть шию та плечі в сторони, начебто Ви тільки прокинулися після сну. Повторіть комплекс протягом дня, щоб тримати м’язи в розслабленому стані.

Джерело: prevention.com

Коментарі