Йога Проти Похмілля
Фітнес

Йога проти похмілля

Share Button

Так вже трапилось, що Ви випили вчора зайвого. Трішки, чи десь так. Поза всяким сумнівом, почуваєтесь Ви не дуже: тіло не слухається та й голова болить. Найкращий спосіб побороти похмілля, справитись з нудотою та позбутися втоми – це не супчик і, навіть, не розсіл, як відразу запропонують добросердні друзі чи колеги. Це, навіть, не холодне пиво чи Кривава Мері. Найкращий засіб проти похмілля – йога!

Тож, якщо Ви вирішили привести себе до ладу за допомогою йоги, журнал Fitness та Traci Copeland допоможуть в цьому. Трейсі – тренер, яка співпрацює з всесвітньо відомим брендом Nike, пропонує асани та розтяжки, що проведуть детоксикацію Вашого тіла та допоможуть Вам покращити самопочуття. До того ж, це займе лише 5 хвилин Вашого часу.

Пашчимоттанасана або сидіння з зігнутими вперед ногами

Сядьте на підлогу. Витягніть ноги вперед перед собою. Носки перпендикулярні землі. Простягніть руки вперед та спробуйте дотягнутися до Ваших стоп чи гомілок. Тримаючи руками стопи чи гомілки залиштесь в цьому положенні на деякий час. Слідкуйте, щоб спина була рівна та тяглася від тазу. Зробіть 3-5 довгих повільних вдихи та видихи. Кожен вдих має бути якомога глибшим, а видих — якомога довшим.

Пашчимоттанасана або сидіння з зігнутими вперед ногами
Пашчимоттанасана або сидіння з зігнутими вперед ногами

Поза перевернутого голуба

Ляжте лицем догори, коліна зігнуті. Піднесіть зігнуте коліно до грудей, а потім, обережно вивернувши його всередину, перекиньте щиколотку над коліном іншої ноги та обережно опустіть її на стегно протилежної ноги. Схопившись руками за підколінне сухожилля іншої ноги, повільно підніміть ногу до грудей. Слідкуйте, щоб плечі були притиснені до грудей, а ноги розслаблені, щоб зберегти коліна неушкодженими. Зробіть 3-5 вдихи й видихи та змініть ноги.

Поза перевернутого голуба
Поза перевернутого голуба

Скручування спини лежачи

Ляжте горілиць з витягнутою правою ногою та зігнутою лівою ногою під кутом 90°. Повертайте дуже повільно ліву ногу в праву сторону так, щоб ліве стегно було направлене вгору і праворуч. Стопу не відривайте від коліна. В той же час витягнута ліва рука направлена ліворуч. Слідкуйте, щоб плечі були притиснені до підлоги. Повернувши голову ліворуч дивіться на ліву руку. Робіть скручування на видиху. Повільно повертайтесь у вихідне положення. Повторіть три рази, після цього змініть ноги.

Скручування спини лежачи
Скручування спини лежачи

Сарвангасана або стійка на плечах

Лежачи горілиць з витягнутими в повітрі гомілками, підніміть стегна. Обережно підтягуйте ступні в напрямку обличчя, а потім догори. Піднімаючи ноги догори, впирайтесь ліктями в підлогу та підтримуйте поперек руками. Тримайте ступні прямо над стегнами – тобто, намагайтесь стояти якомога пряміше. Щоб підняти ноги вище, допомагайте собі руками. Дивлячись прямо вгору, зробіть від 3 до 5 повільних вдихи.

Сарвангасана або стійка на плечах
Сарвангасана або стійка на плечах
Ця поза зміцнює весь організм, покращує кровообіг, травлення та мозкову діяльність. Вона просто незамінна для покращення самопочуття та настрою після свят.

Поза плуга

Зі стійки на плечах продовжуючи підтримувати спину руками, повільно опустіть ступні позаду голови торкаючись носками підлоги. Підборіддя при цьому має торкатися грудей. Шия не навантажена. Для кращого витягування, взявшись руками за щиколотки, обережно розведіть коліна в сторони та м’яко спробуйте притиснути їх до підлоги. Зробіть в цій позі від 3 до 5 глибоких вдихів та видихів. Закінчивши вправу, дуже повільно зведіть ноги у вихідне положення та перекотіться на хребті назад. Погойдайтесь на скругленій спині вперед і назад декілька разів. Слідкуйте, щоб поперек та шийний хребець не билися об підлогу.

Поза плуга
Поза плуга

Поза дитини

Почніть цю просту та найбільш розслаблюючу вправу стоячи на руках та колінах. Опускаючи стегна, нахиліться назад. Витягніть руки вперед або вздовж тіла та покладіть чоло на землю. Зробіть в цій позі 3-5 вдихів та видихів.

Поза дитини
Поза дитини
Подібний флоу має неодмінно допомогти легше перенести похмілля та розігнати кров. Тож, всього найкращого та легкого Вам похмілля!

Коментарі