Чому віджимання є найкращою вправою в світі?
Фітнес

Чому віджимання є найкращою вправою в світі?

Share Button

Віджимання відомі всім ще зі шкільних років. Це одна з найпопулярніших вправ як серед чоловіків, так і жінок. До того ж, це не просто вправа, яку більшість знає, поважає та виконує. Це вправа, що є найбільш ефективною для зміцнення всього тіла. Особисто я ненавиджу віджимання, як і багато хто.

Деякі думають, що біг чи велосипед краще за будь-які інші вправи, та варто зазначити, що віджимання зміцнюють хребет та тіло в цілому. Саме тому, введення віджимань та збільшення їх кількості у розігрівах, рухівках та тренуваннях допоможе досягти різноманітні цілі, що їх переслідують люди.

Чому віджимання є найкращою вправою в світі?

Покращення постави, схуднення, нарощування маси тіла та м’язової складової – все це є чудовими наслідками виконання віджимань. До того ж Ви станете значно сильнішими та витривалішими.

Вплив віджимань на тіло людини:

 • Зміцнюють хребет

 • Віджимання зміцнюють м’язи рук, як Ви знаєте. Та не лише це є їх основною функцією. Підтримуючи власну вагу тіла, вони зміцнюють грудну клітину та хребет у значній мірі.

 • Зміцнюють грудну клітину та передпліччя

 • Для зміцнення грудної клітини треба поставите руки в сторони. Чим ширше постава рук та чим нижче Ви нахиляєтесь, тим інтенсивніше пропрацьовується грудна клітина та тріцепси рук.

  Якщо ж піднести руки ближче до тулуба, то передпліччя стануть значно міцнішими та сильнішими.

  Якщо виконувати віджимання з широко поставленими руками та округленою спиною, то така вправа направлена на зміцнення хребта та м’язів спини.

 • Скидайте вагу

 • Ви переслідуєте ціль зменшити вагу – віджимання також стануть у нагоді. Просто піднімайте тіло вище над поверхнею. Як тільки Ви зможете зробити 30 віджимань за один підхід, то вони перетворяться у кардіоваскулярні вправи. А це і є ключ до підвищення сили та витривалості, метаболізму, серцевих скорочень та зменшення ваги.

 • Нарощуйте м’язи

 • Широко поставлені руки, повільне входження в нижню фазу зі швидким підйомом і навпаки при відповідному ритмічному диханні. 8-12 підходів по 12-18 разів, залежно від статі та силової підготовки, чудово будують рельєф зовнішніх м’язів рук. Глибина ж допомагає у побудові грудної клітини.

 • Легко будь-де та будь-коли

 • Через те, що Вам не потрібне додаткове обладнання для виконання цієї досить простої вправи, їх легко виконувати будь-де та будь-коли.

 • Універсальна вправа

Починати виконувати віджимання можуть як діти, так і люди похилого віку. В принципі, тут обмежень немає. Тільки власні упередження та сила волі.

Тож, як Ви бачите, віджимання – універсальні ліки для Вашого тіла. Все залежить від дозування та концентрації. І, повірте, це – ліки, що готуєте Ви самі для свого тіла. Воно обов’язково Вам подякує.

Коментарі