Lady is dancing on the street
Фітнес

Ви будете здивовані взнати, що гнучкість – це емоція

Share Button

Якщо Ви відчуваєте, що Ваше тіло не досить гнучке, то що зазвичай робите? Правильно – починаєте розтягувати м’язи. В якийсь момент почнете помічати зміни. Та займає це, зазвичай, багато часу, іноді – десятиріччя. Проте є й інший спосіб. Чи знаєте Ви, як мозок впливає на Вашу гнучкість в залежності від емоційного та розумового стану?

У цій статті ми покажемо, що гнучкість – це насправді – емоція.

Радимо Вам просто спробувати 2 протилежні способи.

Спочатку уявіть, що у Вас чудовий настрій в даний момент, легко на серці та був просто чудовий день. І взагалі – Ви просто щасливі та задоволені. А ваші руки, наприклад, готові розтягуватись. Отже, основна ідея – Ваші руки легкі та щасливі.

Піднесіть руки вгору. Відчуйте Ваші руки. Вони нагадують пір’їнку: такі ж легкі й тендітні. Вони здіймаються вгору і вниз, як крила птаха. Птах, коли летить, не думає, що у нього життя не склалось. Він просто летить. Він знає свою природу – літати. Ще раз підніміть руки, опустіть їх вниз. Помітьте гнучкість в руках та суглобах. Запам’ятайте цей стан та відчуття рук.

Зараз зробимо щось протилежне. Уявіть, що день не задався зовсім, Вас ніхто не розуміє. Ви втомлені, виснажені та занепокоєні. Та тренуватись треба і Ви якось заставили себе прийти на тренування. Здійміть зараз руки вгору з усіма тими негативними думками. Підніміть та опустіть руки знову. Що Ви відчуваєте? Ви помітили, що тіло, немов скам’яніло? Воно не гнеться, воно важке… Зробіть те саме ще раз. Ваші руки та плечові суглоби вже не такі гнучкі, як при позитивному емоційному стані. Рухи не такі легкі та витончені.

Більше нічого не робіть. Порівняйте ці два стани. Два відчуття.

Знову поверніться у чудовий настрій, посміхніться світові та собі. Відчуйте радість у всьому тілі. Така миттєва зміна емоційного стану надає й тілу зовсім інші відчуття: радості. Щастя. Задоволеності собою. А це допомагає гнучкості проявлятись в більшій мірі.

Отже, найшвидший спосіб покращити свою гнучкість – змінити власні думки та настрій.

Це відбувається тому, що спочатку будь-яка вправа починається у вашому розумі. Саме так працюють ментальні установки. Всім нам подобається почувати себе задоволеними та щасливими, перебувати у доброму гуморі. І кожна людина має владу змінити хід думок, якщо забажає. Не варто відкидати та заперечувати Ваш теперішній стан, просто подумайте, що все відбувається на краще.

Почніть направляти думки в позитивну сторону. Посміхніться. Подумайте, що розтягувати тіло подобається Вам більш за все у житті. Що Ви чекаєте кожного такого заняття. Що Ваше тіло таке гнучке та пластичне, як пластилін. Саме такі думки і змінять реакцію тіла на протидію. Почнуть виділятись відповідні гормони і тіло стане не лише легшим, а й більш гнучким.

Коментарі