10 причин займатись щоденно
Фітнес

10 причин займатись щоденно

Share Button

Необхідний емоційний підйом? Чи просто треба випустити пару після складного й стресового дня? Хочете виглядати краще? Почуватись впевненіше? Чи просто знайти зайняття до душі?

Фізичне навантаження та вправи стануть у нагоді; а регулярні вправи та фітнес – один із найголовніших ключів до радості, щастя та гармонії.

Кожного року вчені відкривають одне й те саме: регулярні фізичні навантаження допомагають людині стати більш щасливою та радісною, впливають значним чином на сприйняття себе та навколишнього світу.

Вправи звільняють ендорфіни, що допоможуть вам бути щасливішим.

Як виявилось з досліджень, регулярні фізичні навантаження стимулюють мозкову діяльність, в результаті якої виробляються гормони ендорфіни. Ендорфіни – це група хімічних сполук, що володіє здатністю зменшувати біль та позитивно впливати на емоційний стан людини. Оскільки, навіть невелика кількість здатна викликати стан ейфорії, їх стали називати “гормонами щастя”. Також ендорфіни іноді називають “наркотиками бігунів”, але цього стану можна досягти будь-яким кардіо тренуванням. Наприклад: гра в теніс, танці, зумба тощо.

Бристольський університет (Англія) проводив дослідження та виявив, що настрій людей значно кращий в день тренування: спочатку очікуючи, а потім, насолоджуючись плодами праці. Отже, якщо ви впишете фізичні навантаження у ваш денний графік, то кожного дня робитимете один крок до гармонії душі та тіла.

Фізичні навантаження нададуть вам більше енергії для повсякденних справ.

Тренування та фізичні навантаження дійсно потребують енергії, але вони й віддадуть вам набагато більше енергії, ніж ви витратили. Це – як депозит в банку. Банк виплачуватиме вам дивіденди у вигляді якіснішого життя у разі стабільних вкладів.

Якщо ви тренуєтесь кожного дня, то ви можете їсти солодощі майже кожного дня.

Ви полюбляєте морозиво, цукерочки, шоколад або тортики? Якщо ви тренуєтесь щоденно, то у вас рідше виникає почуття провини за те, що ви з’їли солоденьке. Та й енергії витрачається більше.

Фізичні навантаження допомагають вам бути більш непередбачувано-активними у повсякденному житті.

Так багато разів ваша дитина хоче, щоб ви з нею пограли. А бувають і плани поїхати на сімейний активний відпочинок куди-небудь у гори чи віддалену місцину. Немає сил? З регулярними зайняттями ви зможете внести непередбаченість та активність у сімейне та особисте життя.

Тренування показують чудовий приклад вашій сім’ї, друзям, одноліткам та колегам по роботі.

Якщо ви регулярно займаєтесь, люди навкруги відчуватимуть позитивну енергію, що оточує вас. Ви будете не лише у чудовій фізичній формі, а й у прекрасному та позитивному настрої. Люди ж, що оточують вас, захочуть приєднатись до такого позитиву.

Ваша впевненість у власних силах зростає.

Є щось таке після хорошого тренування, що неможливо пояснити словами. Почуваєшся, мов на сьомому небі. У вас піднесений настрій, легша хода навіть після виснажливої години праці. Ви стаєте трошки вище, крокуєте з гордо піднятою головою через те, що ще разочок подолали найбільшу перепону вашого життя – себе.

Відчуття, наче ви направляєте ваше життя-буття в правильне русло, а не просто пливете за течією, дає вам можливість швидше та рішучіше приймати рішення. Та й не лише. Ви будете класно почувати себе, а й виглядатимете краще.

Ваше загальне самопочуття та здоров’я покращаться.

Це, звичайно, й не обговорюється, але варте постійного нагадування.

  • Жити ви будете довше, бо артеріальний тиск прийде в норму, матимете менший ризик сердечних захворювань, менший ризик заробити діабет другого ступеня та багато інших болячок.
  • Регулярні зайняття фітнесом допомагають побудувати здоровий та доглянутий скелет, м’язи тіла та суглоби.
  • Депресія та турботи відступають на другий план. Як то кажуть: в здоровому тілі – здоровий дух!

Вправи значно дешевше, ніж психіатр та корисніші, ніж пляшка вина.

Коли я біжу або займаюся йогою, то проблеми відступають на інший план. Я знаходжусь у даному моменті: слідкую за диханням, за відчуттями у тілі. Організм працює, а мозок відпочиває. Є лише теперішній момент. Проблеми зі слона стають знову мишеням. З’являються творчі ідеї.

Для чого психологи, якщо я і сама в змозі поринути у свій внутрішній світ та владнати негаразди. І навіщо йти до друга або подруги, щоб пожалітися на життя та попросити поради? ж Люди ж завжди радять відносно власного досвіду, а не ваших потреб. Тільки ви в змозі знайте правильне для вас рішення.

Зайняття фітнесом або йогою – це й соціальна активність.

Якщо ви займаєтесь у групі, або маєте друзів по бігу, то тренування відкривають вам соціальний аспект. Це стає дуже приємним та веселим заняттям. Наприклад: танці, зумба, гра в теніс, футбол чи хокей з друзями чи просто знайомим. А значить часу соціальні мережі з віртуальними друзями витрачається менше, а на справжніх людей, що знаходяться тут і зараз – більше. З’являються нові люди та нові знайомства.

Тренування покращують сексуальне життя.

Ваше сексуальне життя покращиться. Так, правильно! Потенція підвищиться. Не знаю, як ви, але це – значна перевага для мене. Також підвищується витривалість. Якщо ви у йозі, то гнучкість тільки порадує вашого партнера чи партнерку. А один з найголовніших причин, чому фітнес покращить секс – ви станете палкішими. Ви станете кращим партнером, бо почуватиметеся набагато краще та впевненіше у собі.

Коментарі