10 простих шляхів покращити свою форму
Фітнес

10 Простих шляхів покращити свою форму

Share Button

Багато людей бажають перебувати у добрій спортивній формі та почуватись здоровим. Але ніяких особливих зусиль вони не прикладають для цього, посилаючись то на брак часу та інші складності. Насправді ж, вони просто шукають виправдання для себе, а здоровий спосіб життя, – просто не їхнє.

Певен, щоб бути здоровим та мати гарну спортивну форму не так вже й важко та й час можна знайти легко. Це питання тільки Вашого бажання: або ж Ви робите це, або ні.

Тож для всіх охочих, у кого дійсно скрутно з часом, але є бажання бути здоровими та мати чудову спортивну форму, ми підібрали 10 простих шляхів як це зробити.

1. Найпростіша з усіх вправ – ходьба

Піша прогулянка районом, або, якщо користуєтесь, громадським транспортом: вийдіть на 3-4 зупинки раніше. Все це рахується. Нема особливої потреби ходити в спортивний зал. Від початку свого існування люди ходять, ходіть і Ви – це природно.

Прогулянка лісом, до речі, покращить не тільки спортивну форму, але й Ваш емоційний стан та зарядить позитивною енергією на цілий тиждень. Бажаєте більше навантаження? Обирайте складніший маршрут по горбистій місцевості.

2. Плавання

Плавати, для людини, не так природно як ходити, зате надзвичайно корисно. Влітку можна плавати в річці, озері чи морі. Пам’ятайте, що під час плавання працюють всі групи м’язів.

3. Не користуйтесь ліфтом – ходіть сходами

Дуже чудово вправа, до того ж покращить Вашу кардіо підготовку.

4. Пограйте в парку

Пригадайте дитинство та подурійте трішки в парку. Візьміть з собою м’яч, фрізбі, бадмінтон тощо.

5. Танцюйте

Любите танцювати? То чого ж Ви стоїте? Вмикайте музику та вперед. Це чудовий спосіб спалити безліч калорій, адже працюють майже всі групи м’язів.

6. Приберіть в квартирі

Не самий веселий та захопливий спосіб підтримувати форму, проте в квартирі буде чисто. Та ще й гроші зекономите на абонементі до спортзалу. 1 година прибирання в квартирі еквівалентна годинному походу в спортзал. Обирайте правильно!

7. Попрацюйте в саду

На вулиці весна, а Ви живете в приватному будинку? Саме час посіяти якісь квіти та посадити городини. Ви не тільки будете мати свіжі зеленину та овочі, але й отримаєте порцію вітаміну Д від сонця та чудове агрофітнес навантаження.

8. Присідання та віджимання в офісі

Кожну годину робіть 5-10 хвилинні перерви, щоб присідати та віджиматись в офісі. Колеги скоса поглядають? Не зважайте. Робіть свою справу. Пізніше вони приєднаються до Вас.

9. Робіть вправи під час перегляду ТБ

Полюбляєте дивитись ТБ програми чи кіно? Я Вас вітаю: Ви маєте безліч часу для спортивних вправ. Особливо добре це виходить під час перегляду спортивних передач, чи гостросюжетних фільмів.

10. Хулахуп або ж спортивний обруч

Років 10 тому, крутити Хулахуп було супер популярно. Зараз вони, зовсім незаслужено, дещо зникли з поля нашого зору. Варто пам’ятати, що це чудова вправа, яка не потребує багато місця, та й сам обруч коштує не дорого, а продається майже в будь-якому спортивному магазині. Та й не забувайте про скакалку. Ще один чудовий засіб покращити спортивну форму та здоров’я в цілому.

Такі нескладні варіанти фізичного навантаження доступні будь-якій людині, навіть, самій зайнятій. Якщо Ви правильно розподіляєте час, то ці кілька хвилин можуть принести Вам неабиякі дивіденди у вигляді прекрасного самопочуття, підвищеного емоційного стану та покращеного здоров’я в цілому.

Коментарі