Вода проти токзикозу
Батьківство Вагітність

Вода проти токзикозу

Share Button

Про вагітність я дізналась досить рано. На 3 тижні тест показав завітні дві смужки. Почувала себе дуже добре і ні про який токсикоз не думала. Наступний місяць ми провели в поїздках між домом та батьками, а за деякий час я стала помічати, що мене трошки нудить після їжі. Такий стан мені дуже не подобався. Не хотіла приймати цей токсикоз, як належне. Тож в цій статті розкажу Вам, як я подолала токсикоз.

Досить часто життя нам дає відповіді на питання та проблеми задовго до того, як вони з’являються. Головне – пригадати, що ви знаєте відповідь та застосувати її. Але це виявляється самим складним, зазвичай. Так і у мене. Промучившись з цією нудотою приблизно тиждень, і, дійшовши, до точки кипіння, я почала шукати в пам’яті, де ж зустрічалась з цим поняттям. Хто був автором тої книги з відповіддю? За 10 хвилин я вже перечитувала книгу про, як би ви думали, що? Про ВОДУ.

Впливу води на людський організм

Чудовий лікар за покликанням 22 роки, не включаючи роки в університеті, присвятив вивченню впливу води на людський організм. А саме головне, що він пояснив, чому в 90% випадків вагітності жінки мають токсикоз. Також прописав ліки від нього! 2,5-3 л води на день позбавлять вагітну жінку від подальшої появи цього неприємного супутника.

По-перше, у своїй книзі “Вода для здоров’я” др. Батмангхелідж наголосив на давно відомому, але часто ігнорованому нашими лікарями факті, що ВОДА підтримує життя не тільки людей, а й рослин, тварин, мікроорганізмів та багато ще якої живності на планеті. Друга, і найголовніша, на мою думку функція води, яку майже завжди ігнорують сучасні вузькопрофільовані лікарі, – це те, що вода є джерелом життя!

Що це значить для вагітної жінки?

  • Будь-яке насіння, будь-який ембріон починає своє життя у воді;
  • На початковій стадії вагітності дитинка на 98-99% складається з води та оточена водою;
  • Навколоплідні води сприяють збереженню та розвиткові малюка;
  • Новонароджений на 90% складається з води, за висновками багатьох вчених;
  • Життя – процес втрати води: людина, що помирає, на лише на 50% складається з води;
  • Вода регулює абсолютно всі системи організму людини;
  • Про нестачу води організм повідомляє болем.

У своїх книгах Др. Батмангхелідж відмічає наступне: “Під час внутрішньоутробної фази вода для клітинного росту дитини надається матір’ю. Однак, складається враження, що трансміттерна система для споживання води утворюється із зародкової тканини, але впливає на материнський організм. Найпершою ознакою необхідності води як матері, так і дитини є ранкова нудота в перші місяці вагітності. Нудота – перший сигнал спраги як матері, так і плоду. Вона викликана дією регулюючого склад води гістаміну”.

Ваше тіло просить води

У своїй іншій роботі “Ваше тіло просить води” автор пише: “З моменту зачаття, – як сперматозоїд батька зливається з яйцеклітиною матері, для утворення одноклітинного зародку, клітині необхідно ділитися, ділитися, ділитися багато мільйонів разів підряд поки вона не розвинеться у плід, який міцно прикріплений до стінки матки.

На той час, як плід перетвориться на повністю виношену дитину, в ньому відбудеться більше трильйону кліткових змін. Для того, щоб це сталося, йому необхідно нав’язати материнським системам власну модель водної регуляції, що повністю відповідатиме його потребам. Пам’ятайте, що кожна нова клітина має в першу чергу наповнитися водою. Тому матері необхідно споживати більше води для задоволення зростаючих потреб дитини.

Новий рівень потреби води

Звідси спливає питання про те, як матері встановити новий рівень потреби води? Я відкрию вам секрет, про який раніше ніхто не знав: ранкова нудота на ранній стадії вагітності – це найперший сигнал спраги. Скажу більше: це сама перша ознака зневоднення плоду та його матері. Токсикоз викликаний дією гістаміну (регулює склад води). Це вираз потреб дитини через систему чуттєвих аналізаторів матері – важливий сигнал, дякуючи якому система аналізаторів дитини прив’язується до регулятивних механізмів матері.

Більшості вагітних вдається відрегулювати кількість спожитої води до 3 місяця, після чого ранкові приступи нудоти минають, але деякі продовжують вести спосіб життя, що подовжує зневоднення плоду та власного організму. Наслідки можуть бути катастрофічними.

Коли майбутня мати продовжує споживання кави, чаю, алкогольних напоїв та не приймає води в необхідній кількості, вона шкідливо впливає на фізіологію дитини, що розвивається у неї всередині. Дитина використовує всі необхідні інгредієнти з організму матері. До важливо необхідних відноситься вода, кисень та амінокислоти, які можна отримати з системи кровообігу матері.”

Важливість води для подальшого розвитку дитини

Досвідчений акушер-гінеколог Т.А. Малишева на своїх семінарах по підготовці до зачаття та вагітності наголошує на важливості води для подальшого правильного розвитку дитини. Вона підкреслює, що теїн-вміщуючі рідини (чаї. кава, безалкогольні напої типу кола) зневоднюють клітини. Експерименти доводять, що якщо випити чашку чаю та порівняти з кількістю рідини, що буде виведена організмом, то виділеної рідини буде більше. Наприклад, 100 г кави виведе з організму 130 г води. Як ви думаєте, де візьмуться 30 г різниці?

Споживання достатньої кількості води на день дозволяє значно полегшити ознаки токсикозу.

Пийте воду щоденно з розрахунку 30 мл на 1 кг ваги. Наприклад, якщо ви важите 60 кг, то на день вам необхідно споживати: 30×60=1800 мл або 1,8 л чистої води. Це не враховуючи чаю, компотів та іншої рідкої їжі.

*Але, якщо у вас були чи є проблеми з нирками, то обов’язково проконсультуйтесь з лікарем з цього питання.

Дуже важливе значення відіграє не лише кількість води, а й її якість. Бо лише доброякісна вода послужить міцним фундаментом для створення організму майбутньої дитини та її середи перебування, її міцного здоров’я в майбутньому та легкого протікання вагітності.

Іншим важливим правилом є споживання солі. Саме сіль допомагає утримати воду в організмі. Сіль – сильний природній антигістамін. В природному вигляді сіль міститься у свіжих овочах та фруктах. В якості додаткового, але не основного, джерела можна використовувати морську сіль, що містить майже 80% мінералів, так необхідних організму; по 1/4 чайної ложки на кожен літр води.

Якщо чесно, то додатково сіль я не їла, лише стала додавати в основні страви.

Стан значно покращився за кілька днів посиленого пиття води та відновлення водного балансу організму.

За місяць пішла в жіночу консультацію ставати на облік. Акушер-гінеколог “порадила” мені вживати не більше 800! мл рідини на день! Уявляєте собі? Я її перепитую: “800 мл води чи всієї рідини, включаючи рідкі страви?”. Чесно, думала, що просто не дочула чи неправильно зрозуміла. Вона знову повторила, що 800 мл всієї рідини. На моє: “Чому?”, – вона дала відповідь: “Бо нирки зараз працюють за двох. Велика кількість рідини дасть зайве навантаження і з’являться набряки.” Як же так? Я ж то точно знаю, що вода врятувала мене від токсикозу!!!

Набряки

Щодо набряків, то Батмангхелідж пояснює їх появу дефіцитом води в організмі. Та й з власного досвіду знаю. Дуже люблю ходити пішки. Після години ходьби у мене завжди набрякають пальці рук та ноги. Питання: “Чому?”. Бо я багато п’ю під час прогулянок? Ні. Бо організм втрачає воду під час ходьби. Найбільш задіяними є руки і ноги. А набряками тіло вам говорить, щоб ви поповнили запаси дорогоцінної водички. От і все.

Так що думайте самі, майбутні мами. Рішення завжди залишається за вами. Лише пам’ятайте, що здоров’я вашої майбутньої дитини залежить від вас. Воно не може бути кращим за ваше. Дитинка ніколи не зможе взяти того, чого у вас нема.

Читайте також: Дієта після пологів: що їсти?

Коментарі