Наукове та промислове шахрайство вакцин та щеплень
Батьківство

Наукове та промислове шахрайство вакцин та щеплень

Share Button

Справа проти науки проста: багато наукової літератури, можливо половина, не відповідає дійсності. Дуже засмучений малими розмірами досліджень, невеличкими ефектами, недійсними аналізами та величезними конфліктами інтересів разом з нав’язливою ідеєю про модні тенденції сумнівного значення, наука повернула в напрямку темряви.

Лусія Томленович

В наші дні на екранах телевізорів, шпальтах газет та журналів різні лікарі, та звісно ж, відомі, та не дуже знаменитості, наголошують на важливості вакцинації. Всі вони в один голос безапеляційно твердять про незаперечну користь щеплень та про повну відсутність будь-яких шкідливих наслідків.

В цій статті зібрані факти які стверджують, що вакцинація буває не такою вже й корисною та й шкідливих наслідків у неї не так вже й мало.

Науково-промислове шахрайство у сфері охорони здоров’я

Доктор Лансет Лусія Томленович (Dr. Lucija Tomljenovic), що має докторський ступінь з біохімії, працює старшим науковим співробітником медичного факультету Університету Британської Колумбії та займається медичними розслідуваннями. Кілька років тому вона виявила документи, які свідчать проти виробників вакцин, фармацевтичних компаній та органів охорони здоров’я.

Ці документи свідчать про небезпеки, пов’язані з вакцинами. Також там наводяться факти, що британський JCVI (Об’єднаний комітет з вакцинації та імунізації) «доклав неймовірних зусиль утримати небажані дані про важкі несприятливі реакції та протипоказання до вакцинації як від батьків, так і від лікарського складу закладів охорони здоров’я на користь досягнення загальних показників щеплень».

В тих же документах, запис від 21 Травня 2003 року говорить про те, що багато вчених вважають тимеросал у вакцинах винним у розвитку та поширенні аутизму. У доповіді, навіть, відкривають інформацію, що показує зв’язок щеплень та аутизму.

Було проведено дослідження вакцин проти гепатиту В, що має тимеросал у своєму складі. Це дослідження давало оцінку потенційних токсичних ефектів впливу органічної ртуті у складі тимеросалу в дитячих вакцинах і його можливого взаємозв’язку з конкретними затримками в розвитку дітей до 3 років. Висновки вказують на конкретні затримки у розвитку серед хлопчиків та дівчат.

Пригадайте Роберта Кеннеді молодшого, племінника 35-го президента США. Він неодноразово заявляв про прикриття даних, які вказують на безсумнівний зв’язок між щепленнями та аутизмом. Він також посилався на те, що зустрічався з людьми, які пов’язані з даним питанням, та, що вони не хочуть, щоб це стало відомим громадськості.

В 2005 році відомий журнал Роллінг Стоун одночасно з сайтом,опублікували його статтю “Deadly Immunity”. В ній він розповідав про урядову змову, яка приховує зв’язок між вакцинами та аутизмом. І там, і там стаття, згодом,була видалена.

Щороку з’являється все більше інформації та фактів, які прямо вказують на можливу шкоду від щеплення та на небажанні наслідки після нього. Ще більше досліджень стверджує, що нема чого хвилюватись через вакцини та показують відсутність шкідливих наслідків. Щоправда, більшість з них проспонсовані самими виробниками вакцин.

Доктор Гарсія Анхель (Dr Marcia Angell), педіатр, письменниця та колишній головний редактор відомого медичного журналу The New England Journal of Medicine, який виходить з 1812 року, стверджує:

Вже немає змоги вірити клінічним дослідженням, які публікуються, чи покладатися на думку авторитетних та довірених медичних рекомендацій.

Один з найсвіжіших аналізів складових вакцин був опублікований у журналі BioMed Research International. 6 досліджень були заплановані та проведені на прохання CDC (Centers for Disease Control and Prevention). Після цього 5 Університетів Сполучених Штатів із великою кількістю незалежних експертів проаналізували отримані в результаті роботи дані. Ось, що дослідники представили у фінальній доповіді:

Ці 6 досліджень знаходяться у яскравому протиріччі до незалежних розслідувань, проведених за останні 75 років, що постійно виявляли небезпеку тимеросалу.

Заключні зауваження про науково-промислове шахрайство

Ми навели лише декілька прикладів явного шахрайства та приховування інформації у країнах, де права людини підтримуються та охороняються законом. Що ж казати про нашу Україну, де епідемії оголошують кілька разів на рік? Де жінка, лягаючи в пологовий будинок, має принести все, зеленку включно, що коштує копійки? Проте, дороге щеплення нам згодні робити безкоштовно!

Робити щеплення чи відмовитись – вибір кожної окремої людини для своїх дітей. У наш час, коли можна знайти будь-яку інформацію на багатьох ресурсах щодо складових вакцин, шахрайства у науці та на виробництві, історії багатьох поламаних життів через вакцинацію, батькам слід бути більш гнучкими та проінформованими. Ви не зможете сказати потім: «А я не знав, що щеплення можуть призвести до таких результатів…». Так, але треба завжди пам’ятати, що у монети є дві сторони. Зазвичай, суспільству показують ту, що є вигідною для бізнесу, а не для здоров’я кожної окремої людини та суспільства в цілому. Зараз бізнесу потрібні пацієнти. Ті, хто відвідує лікарів та скуповує ліки тонами в аптеках, що ростуть, як гриби після дощику.

Тож, коли понесете своє немовля в черговий раз на чергове щеплення, поцікавтесь чому Ви його маєте робити. Можливо Вам дадуть якусь осмислену відповідь. Від своєї не дочекалась. Головні її аргументи були «всі так роблять» та «так треба».

У наступній статті ми розповімо про взаємозв’язок між щепленнями та аутизмом.

Коментарі