Діти від народження добрі
Батьківство Немовлята

Діти від народження добрі

Share Button

Ті батьки, які переймаються тим, як прищепити своїм дітям почуття справедливості, мають добру новину. Результати нещодавніх досліджень стверджують, що немовлята, навіть до того, як вони почнуть ходити чи розмовляти, воліють бути на «світлій стороні», готові протистояти «поганим хлопцям» та готові захищати тих, кому потрібна допомога!

Без сумніву, Вам доведеться навчити своїх дітей загальнолюдським цінностям, але приємно ж знати, що маленькі створіння приходять в цей світ зі світлими та добрими намірами.

Суть досліджень, які проводились в японському Кіото, полягають в тому, що групам шести та десяти місячних немовлят показували короткі анімаційні стрічки з різними типами поведінки. В анімації дехто, схожий на Пек-мена з відомої відеогри, відверто залякує та чіпляється до іншого персонажа. Третій спостерігає за такою агресивною поведінкою. В іншому варіанті кінцівки останній персонаж тікає, в останньому – втручається та стає на захист ображеного.

Маленькі герої

Після демонстрації анімації, дітям дали можливість проявити себе в наживо відтворених сценаріях фільмів. На втіху дослідникам з Кіотського університету, діти хотіли бути добрими «героями»!

І якщо шестимісячні ще не мали такої одностайності, то десятимісячні малюки в переважній більшості ставали на бік справедливості. Також, більш дорослі діти почали відрізняти навмисність або випадковість «героїчних» дій.

Дослідники дійшли висновку: «Якщо шестимісячні ставали на захист ще не свідомо, то десятимісячні вже більше усвідомлювали свою поведінку та діяли, зважаючи на характер поведінки агресора».

Результати досліджень показують, що малюки розуміють не тільки хуліганський характер дій, а й, як стверджують автори, мають вроджену доброту.

Це, можливо, пояснює чому діти божеволіють від стрічок із супер-героями та намагаються їх наслідувати. До речі, може стати в нагоді, коли Ви будете вчити свого малюка вмінню та необхідності давати відсіч розбишакам.

Також дослідники відзначають, що з віком, на вибір дітей більший вплив справляють дії батьків та однолітків, тож необхідно плекати вроджену доброту та почуття справедливості.

Тож, якщо наші діти народжуються з бажанням допомагати, ми, беззастережно, повинні допомогти їм в цьому!

Джерело: todaysparent.com

Коментарі