Чи існує зв’язок між щепленнями та аутизмом
Батьківство

Чи дійсно існує зв’язок між щепленнями та аутизмом

Share Button

Історія цього хлопчика почалась навесні 2009 року. Мати привела його до лікаря, який пересвідчився, що хлопчаку сьогодні виповнюється рік. «З днем народження, чоловіче!» – говорить медсестра та робить укол. На диво, дитина сміється.

Ввечері, коли принесли святковий торт, то хлопець відштовхує його, плачучи.Потім піднялась температура, мати дає дитині парацетомол та викликає швидку.

«Зараз хлопцеві 2,5 роки. Мій син страждає на аутизм, – говорить Мартін Окалахан (MartineO’Callaghan),- це частина того, хто він є. Він так і не скуштував святкового торту. Кілька днів після щеплення у нього трималась висока температура. Ось, як відбувається, коли імунна система реагує на щеплення. Мій син був веселим та рухливим хлопчаком до КПК-вакцинації».

Це одна з багатьох відомих світові історій батьків, діти яких, на думку дорослих, постраждали від щеплень.Про них не часто можна почути, їх не афішують, про них замовчують, і часто, навіть, не пов’язують.

Щеплення – це один із методів профілактики інфекційних захворювань

Всім відомо, що щеплення – це один із методів профілактики інфекційних захворювань. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (WHO), вакцинація проти поліомієліту, дифтерії, кору, коклюшу та свинки щороку рятує життя і здоров’я аж трьох мільйонів дітей в світі. Також вони стверджують, що щеплення не несе ніяких побічних наслідків і, – щонайбільше Вашій дитині може загрожувати лише алергічна реакція. Проте останнім часом, все більше вчених стали відверто заявляти про негативні наслідки, до яких може привести вакцинація, зокрема аутизм.

Також, неодноразово були проведені дослідження, які вказують на відсутність взаємозв’язку між щепленнями та аутизмом.

Останні результати об’єднали 10 досліджень за участю більш, як мільйон дітей, та були опубліковані в журналі «Вакцина» (Journal Vaccine). Вони показують, що:

  • Нема зв’язку між щепленнями та аутизмом, розладом аутичного спектру (РАС)
  • Нема зв’язку між КПК-вакциною (кір-паротит-краснуха) та аутизмом
  • Нема зв’язку між аутизмом/розладом аутичного спектру та тимеросалом
  • Нема зв’язку між аутизмом/синдромомаутичного спектру та ртуттю

Дослідження за дослідженням в наукових рецензованих журналах стверджують про відсутність зв’язку між щепленнями, компонентами-складовими вакцин та розвитком аутичного синдрому.

Та постає просте питання. Якщо щеплення не пов’язані з аутизмом та РАС, то чому вчені та дослідники підкреслюють, що такий зв’язок можливий? Тим більше, що деякі дослідження прямо вказують на взаємозв’язок між щепленнями та аутизмом.

Ад’ювант

Перш ніж перейти далі, невелика інформація про ад’юванти. Це допоміжні речовини, які при введенні в організм при щепленні, сприяють швидшій та більш стійкій відповіді імунної системи на вакцину. Їх застосовують для посилення певної реакції при вакцинації, чи, для того, щоб покращити реакцію на вакцину у здоровому організмі.

Функція у них дуже благородна, але їх назви, якщо чесно, довіри не викликають. Це, перш за все алюміній, який є нейротоксином, та тимеросал (Thimerosal), до складу якого входить ртуть.

Алюміній

Один із співавторів дослідження, опублікованого в Journal of Toxicology, Доктор Кріс Шоу (Dr. Chris Shaw), нейрологіст університету Британської Колумбії пояснює всю небезпеку алюмінію у вакцинах. «Коли алюміній потрапляє в організм з дитячих вакцин, він, як доводять експерименти, не локалізується, а розноситься по всьому тілу, зокрема, потрапляє в мозок. За рік після ін’єкції його й досі можна там виявити».

Експериментально продемонстровано, що алюміній є нейротоксином, найчастіше використовуваний ад’ювант вакцин. Не дивлячись на те, що ад’юванти вакцин використовують вже більш як 90 років, наукова медицина не може чітко пояснити механізми їх дії. У фармакології та фармакокінетиці існує відносна нестача даних щодо цих компонентів. Та незважаючи на це, поняття, що алюміній є безпечним повністю приймається. Експериментальні дослідження, однак, ясно показують, що алюмінієві ад’юванти мають потенціал викликати серйозні імунологічні порушення в організмі людини».

У документі “Ад’ювант вакцини з алюмінієм. Чи безпечні вони? (Aluminum Vaccine Adjuvants: Are they Safe?)” наголошується, що алюміній може бути винуватцем розвитку нейродегенеративних захворювань, одним з яких є аутизм.

«Питання про безпеку вакцин стає ще більш актуальнішим, враховуючи те, що, як нам відомо, жодних адекватних клінічних досліджень з питань безпеки вакцинації не було проведено, щоб встановити безпечність двох основних найбільш розповсюджених нейротоксинів, алюмінію та ртуті, у формі тимеросалу. Через те, що ці молекули негативно впливають на велику кількість біологічних процесів та ферментів, потенційна токсична дія виглядає правдоподібно. Крім того, з метою оцінки безпеки та ефективності вакцини, клінічні випробовування часто використовують плацебо, що мають у своєму складі алюміній. Всі такі випробовування без винятку повідомляли про підвищений рівень побічних реакцій».

Шоу та Сенефф продовжили дослідження та нещодавно видали й інший документ “Роль алюмінію у взаємодії імунітету ЦНС, що призводить до неврологічних розладів (Aluminum’s Role in CNS-immune System Interactions leading to Neurological Disorders)” в журналі Immunome Research щодо небезпеки алюмінію у вакцинах.

Більше інформації на цю тему читайте в Journal Entropy

Стаття, опублікована в Journal of Toxicology демонструє, що певні індивідууми з невеликим метохондріальним дефектом можуть бути дуже сприйнятливими до специфічних токсинів, таких як тимеросал. Що це означає? Це значить, що люди з невеликою різницею в ДНК-коді мають всі шанси розвитку нейродегенеративних захворювань. Виявлено, що люди з РАС були чутливі до тимеросалу, який обмежує проліферацію клітин, виявлену після щеплень.

Д-р Тереза Дішер (Dr. Theresa Deisher), кандидат з молекулярної та клітинної фізіології Стенфордського університету, перша людина, яка отримала дорослі серцеві стовбурові клітини, визначила, що залишкові фрагменти ДНК-кодулюдини у вакцинах, можуть бути однією з причин аутизму у дітей.

І таких досліджень було проведено безліч. Тому впевнено завіряти суспільство про абсолютну безпечність вакцин та їх складових є абсолютно помилковим та небезпечним з боку виробників вакцин та лікарів.

Коментарі