4 міфи про секс після пологів
Батьківство

4 міфи про секс після пологів

Share Button

Міф #1 Ви будете готові за 6 тижнів

Правда: У кожної жінки по-різному. Якщо хтось буде готовою і бажати цього вже за 4 тижні, то інші, з фізичних чи емоційних причин, не будуть готові до сексу протягом декількох місяців.

“Не існує певного терміну”, – стверджує професор Robin Milhausen, дослідник з питань сексу при University of Guelph. “Про важливість перерви в регулярних заняттях сексом для відновлення після пологів, відома здавна”. Якщо вагінальне проникнення завдає жінці болю, пам’ятайте, що існують шляхи отримати насолоди і без нього.

Міф #2 Вас непотрібно вживати протизаплідне, якщо Ви годуєте груддю

Правда: Лактаційної аменорея — це природна форма контрацепції, при якій, жінка, яка годує груддю немовля, не може завагітніти. Проте важливо пам’ятати про деякі фактори.

По-перше, дитина має бути повністю на грудному вигодовуванні — ніякого підгодовування.

Alix Bacon, акушер з Ванкуверу, говорить, що такий метод контрацепції ефективний лише в перші 6 місяців після пологів. Статистика свідчить, що даний метод дасть Вам гарантію в 91 %.

Якщо цього Вам здається недостатньо, варто попросити свого гінеколога приписати Вам протизаплідне, яке не буде впливати на виробництво молока і, разом з тим, дозволять Вам захиститись. Звичайне протизаплідне містить естроген, який може зменшити виробництво молока.

Міф #3 Перший раз завжди жахливий

Правда: Поза всяким сумнівом, це буде по-іншому. Rae Dolman, секс-терапевт із Торонто запевняє, що Ви можете відчути, як біль, так ніжність. “Не варто поспішати. Деякі жінки будуть здивовані відчувши біль від судоми під час оргазму, але це нормально.”

Також, під час оргазму, Ви зможете відчути, як витікає молоко або ж сухість у піхвах. “Гормон пролактин, що допомагає жінці з грудним вигодовуванням, впливає на рівень естрогену, що може викликати сухість у промежині”, – пояснює Бекон.

Міф #4 Ваша вагіна лишиться розтягнутою назавжди

Правда: Беззаперечно, що розтяжки при пологах трапляються, проте, м’язи піхви, особливо з Вашою допомогою, можуть легко повернути собі допологову пластичність.

Бекон радить всім породіллям відвідати жіночого фізіотерапевта. “Вони зможуть порадити жінці, над якими саме зонами жіночої піхви варто попрацювати, щоб зробити їх знову пружними та позбутися непотрібних розтяжок.”

Такі процедури будуть неодмінно включати вправу Кегеля, а на додачу більш складні вправи як Елеватор та Діамант. “Здорова та міцна діафрагма таза корисна не тільки для вагіни, а й для сечовивідних шляхів, кишечнику та для м’язів живота та попереку”, – додає Бекон.

Джерело: todaysparent.com

Коментарі